Різдвяні свята очима дітей

30 січня о 13:00 у ЛПМ відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків в межах конкурсу «Різдвяні свята очима дітей»

Відкриття виставки дитячих малюнків в межах конкурсу «Різдвяні свята очима дітей» відбудеться о 13-00, 30 січня, в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв. На експозиції буде виставлено майже 700 дитячих робіт, які представляють практично усі регіони нашої країни. Загалом, у конкурсі взяли участь 618 дітей, 140 з яких, представляють дитячі художні школи. Виставка буде тривати з 30 січня до 6 лютого 2011 р.

Урочисте нагородження переможців відбудеться 6 лютого 2011р о 13-00 год. у Палаці мистецтв, м. Львів, вул. Коперника, 17 (2 поверх).

Вдруге у Львові проведено конкурс дитячих малюнків на тему «Різдвяні свята очима дітей», в рамках соціального проекту «Традиції». Ідея проекту – звернути увагу дорослих, а саме батьків, вчителів, вихователів на те, що юне покоління українців через іграшки, через фільми, через музику виховується на «чужих» образах, які ніяк не пов’язані з їх Батьківщиною, і таким чином втрачають свою національну ідентичність. Роботи конкурсантів будуть оцінюватися конкурсною комісією, яку очолив відомий український художник, лауреат Шевченківської Премії Євген Безніско. Лауреати конкурсу отримають подарунки від агенції «Золоті Ідеї» та партнерів проекту. Переможці конкурсу отримають цінні призи.

Минулорічний проект показав, що не зважаючи ні на що, є люди і компанії, яким не байдуже, якими іграшками користується і на чиїх персонажах виростає нове покоління України. Вже вдруге проект підтримали ряд відомих львівських фірм. Цього року генеральним партнером проекту стала мережа аптек «D.S.».

Інформацію про хід проекту за 2011 рік можна буде отримати на офіційному веб-сайті проекту www.tradycii.com.ua

Коментувати