Знайомимось: хто я?

Ще коли мені було 8 років, я чітко зрозумів, що людина не може жити і розвиватись, якщо у неї немає мрії. Мрія це те, що мотивує нас жити, розвиватись, вчитись, працювати, робити добрі справи, спілкуватись, пізнавати світ, розуміти інших, брати на себе відповідальність, і виконувати свої обіцянки, заробляючи авторитет і друзів, які зможуть допомогти у хвилини, коли важко йти далі….

Отже, я мрійник. Проте слово «мрійник» в нашому сучасному світі має дещо негативний наївний відтінок, бо мрійниками називають частіше тих, чиї мрії рідко збуваються, або ж вони просто нездійсненні. Я прагматик, тому «мрія» у моєму розумінні це ПРОЕКТ, який має свої складові. Мріючи про щось, я сотні разів подумки аналізую можливий розвиток подій, який міг би мене привести до здійснення мрії, тобто основна мрія розбирається на певні складові, досягаючи яких, я крок за кроком наближаюсь до реалізації основної мети.

Моєю першою мрією було багато подорожувати щоб пізнати світ, в якому я живу. У часи залізної завіси ця мрія здавалась нездійсненною, але цілком здійсненним було вивчати мови, пізнавати історію і культуру різних країн, знаходити друзів і переписуватись з ними, відкриваючи атлас світу, енциклопедію. Обговорюючи особливості тієї чи іншої країни з її мешканцями, я відчував себе мешканцем Ноттінгейму, Базелю або ж Стокгольму. Моя перша мрія сформувала мій світогляд і вона здійснилась, з плином років, без особливих зусиль та фінансових витрат.

Вважаю що в житті кожної людини має бути безліч мрій, і усі вони повинні здійснюватись і не закінчуватись. Здійснюючи свої найзаповітніші мрії ми змінюємо світ, ми несемо у грудях іскру дитинства.

Тож здійснення кожної чергової мрії ставить перед нами чітке запитання – якою буде наступна мрія?

Коментувати