ПРОГРАМА СПРАВ: Культурні індустрії

ПРОГРАМА СПРАВ: Ініціатива, Інновації, Культура

Культурні індустрії

+Проведення інвестиційного конкурсу на будівництво сучасного концертно-видовищного комплексу на 20 тис. місць
+Маркетингова та логістична підтримка показів, презентацій, фестивалів в секторі дизайну одягу для закріплення бренду Львова як міста модної індустрії.

Світовий досвід:

Країни з високою часткою місцевих компаній на музичному ринку, такі як Швеція, Фінляндія, Франція та Італія, керуються не лише міркування культурної політики та покращення якості життя населення, а прагматичними економічними аргументами,

адже музична індустрія вирізняється високими доходами й високим рівнем приватного підприємництва та зайнятості. Для прикладу, у Великобританії, частка незалежного музичного сектору становить 25% музичного ринку, що вказує на можливість отримання вражаючих результатів навіть за обмежених промоційних і дистрибуційних ресурсів. Проте, Львів вже багато років «експортує» своїх музикантів в столицю, не усвідомлюючи економічного потенціалу зосередження у львові інфраструктури музичної індустрії.

Будівництво сучасного концертно-видовищного комплексу у Львові сприятиме також розвитку фестивального руху. Досвід багатьох європейських країн підверджує високу ефективність проведення фестивалів для пожвавлення економіки місцевої громади. Серед 95 великих фестивалів культури в Ірландії: 25% музичні фестивалі, 2% танцювальні, 14% вуличні паради, 7% літературні, 4% театральні, 3% візуального мистецтва, 3% Ірландської мови, 3% присвячені іншим видам мистецтва.

Угорщина поставила за мету розвиток понад 1000 фестивалів. 20% видатків на культуру спрямовується на фестивалі. Найбільш успішний приклад – музичний фестиваль Sziget Festival, який в 2004 відвідало385тис. відвідувачів, з них біля 25 тис. іноземців. Вже у 2005 кількість іноземців подвоїлась, з них 72% відвідало також Будапешт а 15% додатково відвідало інші місцевості.

Коментувати